Adományozás

SZERETNÉ TÁMOGATNI?

KÉRJÜK, TÁMOGASSON BENNÜNKET
ADÓJA 1%-ÁVAL!

Az Alapítvány céljainak megvalósításához felajánlott adományokat, támogatásokat

az Alapítvány bankszámlájára történő átutalással juttathatja el:

Duna Takarék Bank Zrt. 58600252-11233871-00000000

A támogatásról a felajánló részére igazolást állítunk ki. Az éves támogatásokat cél és összeg feltüntetésével honlapunkon megjelenítjük.

Kérjük, adója 1%-ával is támogassa a Dr. Sattler János Alapítványt, hogy a térségben élő fiatal tehetségek képzését, bemutatkozásukat, céljaik valóra váltását segíteni tudjuk!

Ne feledje, az SzJA 1%-áról minden évben május 20-áig lehet rendelkezni!  Az 1% felajánlása számunkra is nagy segítséget jelent. Az ebből befolyó összeggel a Zenei Tehetség Sattler-díjas valamint az Alapítvány „Tehetségek pályázata” rászorulóinak pénzbeli támogatását fogjuk finanszírozni. A rendelkező nyilatkozat elektronikusan, papír alapon vagy személyesen is benyújthatják az adóhivatal részére, akár a bevallás részeként, akár önálló nyilatkozatként, a „18EGYSZA” lapon. Aki rendelkezik ügyfélkapus hozzáféréssel, nyilatkozatát a NAV webes kitöltő programja segítségével is megadhatja!

Helping Hands
1%.png